Tryumf naszych studentów w konkursie „Scapula Aurea/Golden Scapula 2010"

W Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Anatomicznej „Scapula Aurea/Golden Scapula 2010”, który odbył się w Lublinie reprezentacja studentów z UJ CM zajęła prawie wszystkie możliwe pierwsze miejsca w różnych konkurencjach.

W konkursie indywidualnym dla Wydziału Lekarskiego zwyciężyła Paulina Magda – studentka I roku Wydziału Lekarskiego UJ CM.

W konkursie indywidualnym dla kierunku lekarsko-dentystycznego zwyciężyła Ewa Woźniak – studentka I roku WL UJ CM.

W konkursie drużynowym zwyciężyła reprezentacja UJ CM w składzie: Paweł Bogacki, Olga Gach, Anna Kędziora, Michał Kochana, Paulina Magda, Jacek Nowakowski, Maciej Skubera.

W rywalizacji drużynowej studentów anglojęzycznych zwyciężyła również ekipa studentów I roku Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców Wydziału Lekarskiego UJ CM reprezentowana przez Hallanda Daniella, Hoh Hong Huat, Ng Ming Lee i Tengesdala Stiga. W rywalizacji indywidualnej Ng Ming Lee i Tengesdal Stig zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

Data opublikowania: 24.05.2010
Osoba publikująca: Leszek Śliwa