Spotkanie prorektora UJ ds. CM z laureatem konkursu "Interstudent 2012"

21 stycznia 2013 r. w Collegium Nowodworskiego UJ przy ul. św. Anny 12 miało miejsce uroczyste spotkanie prorektora UJ ds. Collegium Medicum prof. Piotra Laidlera z najlepszym zagranicznym studentem w Polsce Hoh Hong Huatem, studentem  czwartego roku studiów lekarskich Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców Wydziału Lekarskiego UJ CM.

Hoh Hong Huat pochodzi z Malezji i został zwycięzcą konkursu INTERSTUDENT 2012. W trakcie spotkania Prorektor UJ ds. CM prof. Piotr Laidler pogratulował studentowi sukcesu i życzył mu wielu kolejnych tak spektakularnych osiągnięć. W spotkaniu wziął udział Przewodniczący Rady Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców UJ CM prof. Jerzy Walocha oraz mgr Magdalena Stępniak kierownik Biura Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców UJ CM.

Fot. Jerzy Sawicz

Data opublikowania: 21.01.2013