Trwa dodatkowy nabór na studia dla obcokrajowców

Kandydatom zainteresowanym przystąpieniem do rekrutacji i podjęciem studiów w Uniwersytecie Jagiellońskim w roku akademickim 2011/2012 uprzejmie przypominamy, że trwa uzupełniająca sierpniowo-wrześniowa rekrutacja dla cudzoziemców podejmujących studia na zasadach innych niż obowiązujące obywateli polskich. Rejestracja na wybrane jednolite studia magisterskie oraz studia pierwszego i drugiego stopnia potrwa do 14 września, a na studia doktoranckie – do 9 września 2011 roku.

Zachęcamy do sprawdzenia list studiów prowadzących nabór dodatkowy – można je znaleźć na naszych stronach internetowych www.rekrutacja.uj.edu.pl w części „Dodatkowy nabór na studia" oraz www.erk.uj.edu.pl poprzez dostępną w części "katalog studiów 2011/2012" wyszukiwarkę dzięki zaznaczeniu w polu "Rejestracja na studia" opcji: "możliwa w tej chwili".

Sprawdź, na które z interesujących studiów możesz dokonać rejestracji, by jeszcze w tym roku znaleźć się w gronie Naszych Studentów! W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Działem Rekrutacji na Studia, którego pracownicy zawsze chętnie służą pomocą i wyjaśnieniami.

Zapraszamy!

Data opublikowania: 23.08.2011