Uniwersytet Jagielloński "transferuje" rzecznika prasowego

Uniwersytet Jagielloński informuje, iż od dnia 1 lutego 2014 roku nowym rzecznikiem prasowym uczelni będzie Adrian Ochalik.

Krakowska Alma Mater, w roku obchodów Jubileuszu 650-lecia, używając terminologii piłkarskiej, "transferuje" swojego nowego zawodnika ze świata sportu.

Adrian Ochalik przez ostatnich 9 lat pracował jako rzecznik prasowy Wisły Kraków, dużego i medialnego klubu sportowego, gdzie odpowiadał za opracowanie i realizację zasad polityki informacyjnej klubu, pracę Biura Prasowego i organizację pracy mediów.

Adrian Ochalik jest absolwentem Wydziału Aktorskiego krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, ukończył także podyplomowe studia PR na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Data opublikowania: 22.01.2014