Dobiega końca dodatkowy nabór na jednolite studia magisterskie oraz studia pierwszego i drugiego stopnia dla cudzoziemców

Uprzejmie informujemy, że w środę, 14 września 2011 roku o godzinie 24:00, zakończy się rejestracja w naborze dodatkowym na jednolite studia magisterskie oraz studia pierwszego i drugiego stopnia dla kandydatów nieposiadających obywatelstwa polskiego, którzy ubiegają się o przyjęcie na studia na zasadach innych niż obowiązujące obywateli polskich.

Kandydaci, którzy zamierzają ubiegać się o przyjęcie na wyżej wymienione studia mają czas na dokonanie rejestracji w systemie ERK, wniesienie opłaty rekrutacyjnej w wysokości 75 zł oraz przesłanie dokumentów najpóźniej do północy z 14 na 15 września 2011 roku (decyduje data wniesienia opłaty i stempla pocztowego na przesyłanych dokumentach). Lista jednolitych studiów magisterskich oraz studiów pierwszego i drugiego stopnia kończących dodatkową rejestrację 14 września jest dostępna na stronie internetowej systemu ERK w katalogu studiów.

W przypadku braku potwierdzenia rejestracji na studia do godziny 24:00 w środę 14 września, pomimo wniesienia opłaty rekrutacyjnej i przesłania dokumentów, należy w nieprzekraczalnym terminie do piątku 16 września 2011 roku do godziny 12:00 dostarczyć:

• dowód wniesienia opłaty rekrutacyjnej,
  • dokumenty wymagane przy rejestracji na studia,

do Działu Rekrutacji na Studia UJ (osobiście w Collegium Novum przy ul. Gołębiej 24, pokój 19, lub wysłać skan na adres e-mail: rekrutacja@uj.edu.pl albo przesłać faksem na numer: (12) 663 14 34). Po tym terminie dowody wpłat oraz dokumenty nie będą przyjmowane, a rejestracje nie będą potwierdzane.

Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w poniedziałek 26 września, a ogłoszenie list rankingowych nastąpi we wtorek 27 września 2011 roku w godzinach popołudniowych. Wszystkim kandydatom życzymy powodzenia!

Data opublikowania: 12.09.2011
Osoba publikująca: Sebastian Szytuła