Zakończenie rekrutacji na studia w roku akademickim 2011/2012 w UJ

Informujemy, że rekrutacja na pierwszy rok jednolitych studiów magisterskich oraz studiów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia dla wszystkich kandydatów, niezależnie od posiadanego obywatelstwa oraz zasad ubiegania się o przyjęcie na studia w roku akademickim 2011/2012 w Uniwersytecie Jagiellońskim została zakończona.

Podczas tegorocznej rekrutacji, kandydaci na wszystkie studia dokonali łącznie prawie 58 tysięcy rejestracji, tj. o prawie 7 tysięcy więcej niż w rekrutacji w 2010 roku. Studia w roku akademickim 2011/2012 rozpocznie prawie 20 tysięcy nowych studentów.

Wszystkim osobom przyjętym w poczet studentów gratulujemy i zapraszamy na uroczystą inaugurację roku akademickiego, która odbędzie się w sobotę 1 października 2011 o godz. 11.00 w Auditorium Maximum. Informacje o tym wydarzeniu oraz szczegółowy harmonogram przebiegu uroczystości znaleźć można tutaj.

Osoby, które w tegorocznej rekrutacji nie podjęły decyzji o wyborze kierunku studiów lub nie zostały przyjęte na studia w Uniwersytecie Jagiellońskim, zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą studiów, która w najbliższym czasie zostanie opublikowana na stronie internetowej systemu ERK w „katalogu studiów 2012/2013".

Data opublikowania: 30.09.2011