Zmiana w organizacji ruchu w "kwartale uniwersyteckim"

Komunikat nr 29
Kanclerza Uniwersytetu Jagiellońskiego
z 14 sierpnia 2013 roku

w sprawie: zmian w organizacji ruchu w "kwartale uniwersyteckim"

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że od dnia 19 sierpnia 2013 roku (poniedziałek) rozpoczyna się remont ulic "kwartału uniwersyteckiego" (Gołębia, Jagiellońska). W związku z tym konieczne jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu w "kwartale uniwersyteckim". Z tego względu do odwołania nie będzie możliwości wjazdu i parkowania w jego obrębie. Wejście do obiektów Collegium Novum, Collegium Maius, Wydziału Prawa i Administracji, Wydziału Polonistyki i Wydziału Historycznego będzie możliwe. Szczegółowe informacje na temat aktualnie funkcjonujących wejść do budynków będą podawane na bieżąco. Bieżących informacji w sprawie udziela Biuro Kanclerza UJ.
Koordynatorem prac jest Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie, który czas ich realizacji wstępnie określił na cztery miesiące.

Z wyrazami szacunku,

Kanclerz UJ