Podpisz się elektronicznie – wygraj iPada

W Uniwersytecie Jagiellońskim łączymy przyjemne z nowoczesnym! Zarejestruj się na studia, odbierz decyzję o przyjęciu na studia elektronicznie i wygraj iPada lub zwolnienie z opłaty rekrutacyjnej.

Do odbioru decyzji będziesz potrzebować konta na platformie ePUAP i Profilu Zaufanego. Skorzystasz z niego też w przyszłości, składając wnioski w urzędach i różnych instytucjach, na pewno przyda się jeszcze nie raz! Nie wiesz, o co chodzi? Zapoznaj się z naszymi przewodnikami po ePUAP-ie.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie i wygrać iPada albo zostać jedną z dziesięciu osób, które dostaną całkowity zwrot wniesionej opłaty rekrutacyjnej? Rejestrując się na studia na stronie www.erk.uj.edu.pl zaznacz opcję elektronicznego odbioru dokumentów, potwierdź swój udział w formularzu konkursowym, a po zakończeniu rekrutacji – odbierz wszystkie decyzje przez ePUAP. Pamiętaj, im więcej decyzji elektronicznych odbierzesz, tym większe twoje szanse na wygraną!

Już wpłaciłeś pieniądze i myślisz, że konkurs nie jest dla Ciebie? Dobra wiadomość: wciąż możesz w swoim koncie zaznaczyć opcję elektronicznego odbioru dokumentów! Czas na dokonanie zmiany w formularzu i wypełnienie zgłoszenia do konkursu masz jeszcze do 22 lipca.

A nawet, jeśli nie wygrasz głównej nagrody – pamiętaj, chociaż przy rejestracji wpłacasz 75 złotych opłaty rekrutacyjnej, w bonusie za odebranie wszystkich wysłanych do Ciebie decyzji przez ePUAP, oddamy Ci z każdej rejestracji 15 złotych (dotyczy tylko opłaty dokonywanej w polskich złotych). Rejestrujesz się na więcej niż jeden kierunek? Pomyśl, ile możesz zaoszczędzić!

Regulamin konkursu „Odbierz decyzję przez ePUAP" dostępny tutaj.

Data opublikowania: 03.07.2012