Koniec rekrutacji na studia prowadzone w języku polskim

Informujemy, że rekrutacja na pierwszy rok jednolitych studiów magisterskich oraz studiów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia prowadzonych w języku polskim dla wszystkich kandydatów, niezależnie od posiadanego obywatelstwa oraz zasad ubiegania się o przyjęcie na studia w roku akademickim 2013/2014 w Uniwersytecie Jagiellońskim została zakończona.

Podczas tegorocznej rekrutacji kandydaci na wszystkie studia dokonali łącznie ponad 47 tysięcy rejestracji. Studia w roku akademickim 2013/2014 rozpocznie ponad 17 tysięcy nowych studentów.

Wszystkim osobom przyjętym w poczet studentów gratulujemy. Osoby, które w tegorocznej rekrutacji nie podjęły decyzji o wyborze kierunku studiów lub nie zostały przyjęte na studia w Uniwersytecie Jagiellońskim, zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą studiów na rok akademicki 2014/2015, która została opublikowana na stronie internetowej systemu ERK w części "katalog studiów 2014/2015".

Jednocześnie przypominamy, że do poniedziałku 14 października trwa jeszcze ostatni nabór dla wszystkich kandydatów niezależnie od posiadanego obywatelstwa i zasad ubiegania się o przyjęcie na wybrane stacjonarne studia pierwszego i drugiego stopnia prowadzone w językach obcych.

Data opublikowania: 11.10.2013