Wizyta delegacji rządu Katalonii

13 marca w Uniwersytecie Jagiellońskim gościła delegacja rządu Katalonii. Z rektorem UJ prof. Wojciechem Nowakiem oraz prorektorem UJ ds. Collegium Medicum prof. Piotrem Laidlerem spotkali się:  minister zdrowia w rządzie Katalonii dr Boi Ruiz, dyrektor Departamentu ds. Międzynarodowych i Współpracy Rządu Katalonii Dr Josep Pujante oraz prof. Jerzy Krupiński, prezydent Katalońskiego Towarzystwa Neurologicznego.

Spotkanie z władzami naszej Uczelni było częścią pobytu delegacji katalońskiej w Krakowie w ramach odbywającej się właśnie międzynarodowej konferencji Katalońskiego Towarzystwa Neurologicznego i Polskiego Towarzystwa Neurologicznego poświęconej współczesnym zagadnieniom neurologii.

W spotkaniu wzięła również udział prof. Agnieszka Słowik, główna organizatorka tej konferencji i zarazem Kierownik Katedry i Kliniki Neurologii Wydziału Lekarskiego UJ CM.

zdjęcia: Anna Wojnar

Data opublikowania: 13.03.2015